In Free pattern, Pattern

Pinky Matte – free download

Dzisiejszy post będzie skierowany do osób, które już poznały wyplatanie w technice peyote, ponieważ mam dla was darmowy wzór bransoletki. Osoby, które jeszcze nie miały okazji nauczyć się tej techniki niech się nie martwią – niedługo opublikuję na blogu instrukcję krok po kroku dla peyote parzystego, dla którego właśnie stworzono ten wzór. Tymczasem możecie zaspokoić swoją ciekawość i zobaczyć jak taki wzór wygląda.

W swoim pierwszym wpisie napisałam, że tworząc bransoletkę (czy jakąkolwiek inną biżuterię) poświęcamy czas nie tylko na jej wykonanie ale także na wymyślenie wzoru oraz dobór kolorystyczny. Czasami prosty wzór nabiera zupełnie innego wyglądu w zależności od użytych kolorów ale również od wykończenia koralików. Inny efekt osiągniemy wybierając koraliki z powłoką lśniącą, inny z opalizującą, a inny z matową. Jeszcze inny łącząc koraliki o różnych powłokach. I uwierzcie mi, że taki a nie inny dobór wykończenia koralików w projekcie nie jest kwestią przypadku. Łączenie koralików o różnych cechach (transparentne, metalizowane, matowe, lśniące itp.) może nadać gotowej pracy naprawdę niezwykłe efekty.

Take połączenie koralików o różnym wykończeniu ma  miejsce  właśnie w tym projekcie, którego wzór udostępniam wam za darmo. Tak się składa, że z tego wzoru powstała realna bransoletka, która jest jedną z moich ulubionych. Tym, którzy lubią pudrowe kolory też powinna przypaść do gustu. Połączenie metalicznych srebrnych koralików z matowym pudrowym różem, kremem i bielą dało naprawdę super efekt. Bransoletka prezentuje się na ręku bardzo elegancko, pasuje do letnich sukienek, biznesowych garsonek a także jeansów. W tym momencie muszę się przyznać, że inspiracją dla stworzenia tego wzoru było kupno nowych butów. Kiedy tylko przywiozłam je do domu i zaczęłam rozmyślać do czego będą pasowały od razu zdałam sobie sprawę, że nie mam do nich kolorystycznie dobranej bransoletki! Długo to nie trwało i bam! Już mam 😀 . Tak więc jeżeli chciałybyście kiedykolwiek zacząć same projektować swoje wzory pamiętajcie, że inspiracje są wokoło was!

 

 

 

 

Wzór możecie pobrać klikając TUTAJ. Przy tej okazji chciałabym abyście dokładnie zapoznały się z informacjami o prawach autorskich, bo pomimo że wzór udostępniam za darmo, to mam pewne zastrzeżenia co do sposobu jego używania. Wzór będzie też dostępny w sekcji Free Download.

Mam nadzieję, że wzór przypadnie wam do gustu i będziecie się cieszyć z gotowego efektu tak jak ja 🙂 .

 

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *